KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. června do 13. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Camiera střídá Melandri

Foto: Barni Racing Team
Camiera střídá Melandri
21.07.2020
 

Marco Melandri nehradí v týmu Barni Racing stále zraněného Leona Camiera, se kterým italská formace ukončila spolupráci.


Italský tým Barni Racing ukončil spolupráci s britským pilotem Leonem Camierem. Důvodem je jeho stále nedoléčené zranění ramene, kvůli kterému Camier není schopen nastoupit do blížícího se restartu sezony WorldSBK. Jako náhradu sáhl tým Marca Barnaba po zkušeném italském závodníkovi, Marcovi Melandrimu. Ten s týmem v minulém týdnu absolvoval jednodenní test na okruhu Cremona, při kterém najezdil 100 kol a zahájil tak práci na nastavení stroje pro první společný závod, který se pojede příští týden na okruhu v Jerezu.

Marco Melandri
„Jsem s tímto testem velmi spokojen. Od října jsem nejezdil na superbiku, ale s Ducati Panigale V4R jsem se okamžitě cítil v pohodě, a také jsme si vytvořili s týmem dobrou spolupráci. Byl to opravdu dobrý pocit. Na začátku jsem se musel s motocyklem seznámit, vyzkoušeli jsme polohu v sedle, a pak jsme se pokusili správným směrem pracovat na nastavení. Panigale V4R má neuvěřitelný motor, nicméně vím, že budu muset tvrdě pracovat, abych se přizpůsobil, a co nejvíce vytěžil z tak vysokého potenciálu. Tým již ukázal, že mi může dát vše, co potřebuji. Doufám, že se společně můžeme bavit a získat nějaké uspokojení.“
 


Další články sekce WSBK