KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Cavalieri za Pedercini Racing v WorldSBK

Foto: Pedercini Racing
Cavalieri za Pedercini Racing v WorldSBK
09.02.2021
 

Tým Pedercini Racing nasadí do světových superbiků dva motocykly, jeden s Lorisem Cressonem, druhý se Samuele Cavalierim.


Italský tým Pedercini Racing představil svého druhého jezdce pro letošní Mistrovství světa Superbike. Po dvaadvacetiletém belgickém jezdci Lorisu Cressonovi to je třiadvacetiletý Ital Samuele Cavalieri. Mladý italský závodník již ve WorldSBK startoval, když v roce 2019 získal s divokou kartou pro tým Motocorsa Racing dvě třináctá místa na okruhu v Misanu.

Samuele Cavalieri
„Jsem neuvěřitelně šťastný a nadšený, že se připojím k týmu Pedercini Racing pro svou první celou sezónu v Mistrovství světa superbiku. Bude to moje první sezóna s Kawasaki. Představili nový motocykl, který budeme mít a jsem zvědavý, až si ho co nejdříve vyzkouším. Prvním cílem je získat zkušenosti, protože existuje spousta okruhů, které jsem nikdy neviděl, pouze na PlayStationu. Je důležité brát věci krok za krokem a zlepšit výkon. Děkuji týmu a Luciovi, že mi dali tuto příležitost a všem sponzorům, kteří to umožnili.“
 


Další články sekce WSBK