KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Český tým v TOP10 WorldSSP

Tisková zpráva týmu WRP Wepol Racing
Český tým v TOP10 WorldSSP
02.09.2020
 

O uplynulém víkendu se jely závody mistrovství světa supersportů ve španělském Aragonu a českému týmu WRP Wepol Racing s britským závodníkem Danny Webbem v sedle Yamahy R6 se víkend opravdu vydařil.


Britský závodník Danny Webb ve službách českého týmu WRP Wepol Racing celý víkend výsledky naznačoval, že by konečně mohl v závodě bojovat o umístění v první desítce. V sobotním i nedělním závodě pak vybojoval deváté místo a navíc vždy ve skupině, která jela o ještě lepší příčky. První víkend v Aragonu tým získal cenných 14 bodů do světového šampionátu. Celkově je Danny Webb nyní jedenáctý s minimální bodovou ztrátou na desátého v pořadí.

Britský závodník Danny Webb k víkendu říká:
V Aragon jsem zažili opravdu dobrý víkend. Udělali jsme pár změn na motorce a v závodech jsem bojoval o šesté a sedmé místo. Je to pozitivní posun, ale máme pár dalších bodů, na kterých musíme příští víkend zapracovat. Moc se těším, až budu v pátek znovu na závodní dráze. Děkuji týmu, že mám kolem sebe stále dobrou partu.

Manažer týmu James Toseland shrnul první závodní víkend v Aragonu:
Skvělý víkend v Aragonu Podařilo se nám dosáhnout prvního umístění v TOP10 na úrovni mistrovství světa. A ne jen jednoho. Minulý víkend jsme získali dvě devátá místa, což je skvělý výsledek jak pro Dannyho, tak celý tým. Udělali jsme nějaké změny v týmu a mnoho změn na motorce. To dodalo Dannymu více sebevědomí pro závodění na úplné hraně, které je na této úrovni nutné pro další posun kupředu.
Těšíme se na další víkend, protože budeme závodit na stejné trati. Věříme, že můžeme udělat další krok kupředu s nově nalezenou sebedůvěrou Dannyho a týmu.

 


Další články sekce WSBK