KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. července do 25. července 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Charita od BMW

Foto a video: BMW Motorrad Motorsport
Charita od BMW
17.06.2020
 

Po úvodním kole WSBK se piloti týmu BMW Motorrad a několik dalších členů, vypravilo na charitativní akci za australskými požárníky, minulý týden německá továrna z této akce nabídla fotografie a video.


Přímo po zahajovacím kole letošního FIM Superbike World Championship (WorldSBK) na australském okruhu Phillip Island se piloti BMW Motorrad WorldSBK Teamu, Tom Sykes (GBR) a Eugene Laverty (IRL), společně s ředitelem BMW Motorrad Motorsport, panem Marcem Bongersem a šéfem týmu Shaun Muirem, vypravili za australskými požárníky. Jejich třídenní cestu na motocyklech BMW R1250 GS nyní továrna zveřejnila ve fotografiích a krátkém videu.

Celé měsíce byla Austrálie zachvácena rozsáhlými požáry, při kterých ničivou formou utrpěla místní fauna i flora. Během cesty z Phillip Islandu do hlavního města Canberry všichni účastníci tohoto turné, mezi kterými například i roli průvodce a instruktora převzal Glenn Allerton (AUS), piloti superbikového šampionátu Australian Superbike Championship, najeli 1200 kilometrů. Všichni zamířili přes stát Victoria do Brightonu a do malé komunity Swifts Creek, která byla silně zasažena požáry. Trasa je pak vedla národním parkem Alpine National Park, do státu Nový Jižní Wales a do jejich konečného cíle v Canberře.
 

Video

From RR to GS – Charity and Adventure in AustraliaDalší články sekce WSBK