KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Chaz Davies pojede za GoEleven

Foto: Ducati
Chaz Davies pojede za GoEleven
01.12.2020
 

Brit Chaz Davies podepsal smlouvu s týmem GoEleven, na jehož Ducati nastoupí do Mistrovství světa Superbike 2021.


Britský závodník Chaz Davies se dohodl s italským týmem GoEleven, se kterým nastoupí do Mistrovství světa Superbike 2021. Jezdec, který ve WorldSBK vyhrál 32 závodů a zaznamenal 98 pódií, byl třikrát Vicemistrem světa a v roce 2020 skončil celkově třetí, je nyní připraven stát se nejlepším pilotem satelitního týmu a veřejně hovoří o výzvě bojovat o titul Mistra světa.

Chaz Davies
„Jsem velmi šťastný, že spojím své síly s GoEleven Myslím si, že je to pro můj příští rok a tým GoEleven skvělá příležitost pokračovat v našem vzestupu. Měl jsem skvělý konec sezóny 2020, vyhrál jsem poslední závod v Estorilu a získal jsem nejvíce bodů v posledních devíti závodech. GoEleven také předvedl skvělou sezónu 2020. Myslím, že vše má předpoklady opravdu skvělého partnerství pro Mistrovství světa WorldSBK 2021.
Jsem z toho opravdu nadšený, zejména proto, že jsem měl z motocyklu opravdu dobrý pocit. Myslím, že až začneme opět testovat, tak bychom mohli udělat další krok vpřed. Takže díky týmu GoEleven za důvěru, a také díky všem dalším partnerům, kteří pomohli dát dohromady toto spojení, jež má příští rok šanci vyhrát, tedy díky Ducati, Aruba.it a Feel Racing. Děkuji všem a těším se, až začneme“

 


Další články sekce WSBK