KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 25. října do 31. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dobré body pro Smrž Racing

Tisková zpráva týmu Accolade Smrz Racing
Dobré body pro Smrž Racing
04.09.2021
 

Top10 pro José Luise v prvním závodě ve Francii, Victor Rodriguez po pádu z bodovaných pozic nedokončil.


Po domácím závodě v Mostě čekal tým Accolade Smrz Racing další podnik mistrovství světa World Supersport 300, tentokrát ve francouzském Magny Cours. Páteční tréninky komplikovalo proměnlivé počasí, nicméně i tak se oběma jezdcům českobudějovického týmu podařilo získat užitečná data a zajistit si solidní startovní pozici v sobotním Superpole (José Luise Perez vybojoval 7. startovní pozici a Victor Rodriguez byl 15.). Oba jezdci měli slibný start do sobotního prvního závodu. José Luis se držel na 8. místě v posledním kole závodu a cílovou čáru nakonec projel na skvělé 10. pozici. Na své konto si tak připsal další porci světových bodů. Victor Rodriguez měl závod také dobře rozjetý, poté ho však potkal pád, který ho připravil o nové mistrovské body. Druhý závod této napínavé kategorie se jede zítra v 15:15.

#73 José Luis Perez Gonzalez
„Podařil se mi dobrý start, a prvních pár kol jsem se držel čelní skupiny. Potom jsem trochu ztratil, a ve snaze to dohnat se mi zavřel předek a ustál jsem pád. Trochu jsme ztratili ke konci závodu, ale i tak je to Top10, takže pozitivní výsledek. Uvidíme, čeho jsme schopni zítra ve druhém závodě.”

#19 Victor Rodriguez Nuñez
„Naštěstí jsem po pádu v pořádku. Můj feeling na motorce není ideální tady v Magny Cours. Tlačil jsem příliš na pilu a ztratil jsem předek. Pokusíme se něco zlepšit do zítřejšího závodu.“


Další články sekce WSBK