KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Guintoli: Do začátku sezony budu fit!

Text: jnyk, Zdroj: TZ PATA Honda
Guintoli: Do začátku sezony budu fit!
29.01.2015
 

Francouzský závodník Sylvain Guintoli podstoupil po návratu do Velké Británie důkladné vyšetření, které vyloučilo jakékoliv zlomeniny po pádu v Jerezu.

V průběhu pondělních testů na španělském okruhu Jerez de la Frotnera absolvoval úřadující mistr světa WSBK a současný jezdec sueprbikového týmu PATA Honda, Francouz Sylvain Guintoli, nepříjemný pád s podezřením na zranění.
 
Bezprostředně poté se Francouz vydal na cestu do Velké Británie, kde včera podstoupil důkladné lékařské vyšetření. To naštěstí nepotvrdilo žádné zlomeniny, které by mohli Guitoliho ohrozit v účasti na australském Phillip Islandu. Nyní Francouz okamžitě zahájí rehabilitace s využitím hyperbarické komory.
 
„Záda mne stále hodně bolí. Zároveň cítím tlak v koleni, ale mám velkou radost z toho, že v tom není žádná zlomenina. S lékaři začneme okamžitě pracovat na rehabilitaci a já věřím, že budu plně fit do úvodního závodního víkendu na Phillip Islandu, který nás čeká již příští měsíc. Je škoda, že jsem musel vynechat zbytek testu v Jerezu, obzvláště když tam bylo skvělé počasí. Máme před sebou ale ještě dvoudenní testy v Austrálii, kde budu mít ještě prostor zapracovat na motorce před prvním závodem sezony,“ řekl Sylvain Guintoli

Další články sekce WSBK