KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Haslam končí u týmu Kawasaki

Text: jnyk, Zdroj: TZ Kawsaki
Haslam končí u týmu Kawasaki
09.10.2019
 

Kawasaki oznámila ukončení spolupráce s britským závodníkem Leonem Haslamem po posledním závodě letošní sezony WSBK.


Britský závodník Leon Haslam společně s továrním týmem Kawasaki Racing oznámil ukončení spolupráce po posledním závodě letošní sezony šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Letos to byla po třech úspěšných letech pro Leona premiérová sezona ve WSBK v barvách týmu Kawasaki.

Jak potvrdil manažer týmu, pan Guim Roda, Leon potvrdil své schopnosti výborného jezdce, ale zároveň jej pronásledovala řada zranění, která velmi pravděpodobně ovlivnila i jeho výsledky.

„Přivítali jsme Leona v týmu po devíti letech, kdy zde působil Tom Sykes. Byla to pro něj ideální příležitost vrátit se do Paddocku WSBK po získání řady úspěchů v BSB a Suzuce. Primárním cílem letošní sezony bylo získat zkušenosti a opět nastoupit do závodu v Suzuce. Vítězství v Suzuce bylo poté skvělým úspěchem, stejně tak jako pódiová umístění ve WSBK. Leon je stále špičkový jezdec, ale bohužel jeho výkonnost letos ovlivnila i častá zranění. Věřím, že Leon zůstane součástí rodiny Kwasaki a společně získáme další úspěchy, například v osmihodinovce na Suzuce,“ řekl Guim Roda.


Další články sekce WSBK