KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Hyundai N-spired Rider Award

Foto: Dorna Wsbk Organization
Hyundai N-spired Rider Award
02.03.2020
 

Mistrovství světa Superbike nabízí další nové hodnocení, jehož vítěz na konci sezony obdrží automobil Hyundai i30 Fastback N Performance.


Hyundai N-spired Rider award je hodnocení jezdců a jejich zlepšení v cíli prvního a druhého závodu oproti startovní pozici. Jezdec, který na konci sezony bude mít nejvíce bodů, získá automobil Hyundai i30 Fastback N Performance, který mu bude předán v listopadu na výstavě EICMA v italském Milanu. Hodnotit se bude postup ze startovní pozice, tedy například, pokud bude jezdec startovat do závodu z 15. pozici na roštu a do cíle dojede na 5. místě, získá 10 bodů. Do tohoto hodnocení se počítají výsledky z 1. a 2. závodu, tedy nepočítá se výsledek ze závodu Superpole Race.

„Jsem potěšen, že mohu přivítat toto nové ocenění s naším partnerem Hyundai N ve WorldSBK a představit další způsob, jak odměnit ohromující výkony v závodech, které nabízí FIM Motul Mistrovství světa Superbike,“ říká Marc Saurina, obchodní, marketingový a mediální ředitel WorldSBK. „Je to odměna pro jezdce, kteří se dostanou na pódium, ale také pro ty, kteří poskytují základní kámen tohoto sportu - vyrovnané závodění a předjíždění, díky kterým jsou superbiky pro fanoušky tak neuvěřitelnou podívanou.“
 


Další články sekce WSBK