KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Kawasaki testovala v Jerezu

Text: jnyk, Zdroj: TZ Kawasaki
Kawasaki testovala v Jerezu
12.02.2021
 

Tovární tým Kawasaki Racing společně s Jonathanem Reou strávil tři dny ve španělském Jerezu.


Tovární tým Kawasaki Racing se vrátil zpět do práce, když společně s Jonathanem Reou nastoupili k dalšímu testu, který se tentokrát konal na jihošpanělském okruhu Jerez de la Frontera.

Zatímco Rea naplno využil čas na trati, jeho týmový kolega Alex Lowes musel tento test kvůli zranění z tréninku o minulém víkendu vynechat.

„Bylo opravdu příjemné vyjet na motocyklu po tak dlouhé době. Chtěl bych poděkovat celému týmu za obrovské nasazení, které zde předvedli, cestování je v této době komplikované pro každého. Chtěli jsme testovat i ve středu, ale to už zde bylo bohužel špatné počasí, nakonec se nám použilo využít prostoru ve čtvrtek. Celkově to hodnotím jako velmi pozitivní test. Potvrdili jsme si několik věcí, které jsme zkoušeli již při předsezónních testech. Trať nebyla v perfektní kondici, některé zatáčky byly vlhké, ale stačilo to na to, abych dostal motorku na limit a porozuměl změnám, které jsme dělali. Odvedli jsme zde dobrou práci a už se těším na další příležitost,“ řekl Jonathan Rea.


Další články sekce WSBK