KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Perez Gonzalez za Smrž Racing i v roce 2022

Tisková zpráva týmu Accolade Smrz Racing
Perez Gonzalez za Smrž Racing i v roce 2022
21.09.2021
 

José Luis Perez Gonzalez s týmem Accolade Smrz Racing i v roce 2022.


Je nám potěšením oznámit, že tým Accolade Smrz Racing se dohodnul s Gaman Racing Global Services na prodloužení spolupráce se současným jezdcem týmu v kategorii WorldSSP300 José Luis Pérez Gonzálezem pro sezónu 2022. Nyní se tak můžeme soustředit pouze na výsledky, a jsme si jisti, že tato spolupráce nám přinese řadu úspěchů.

Jakub Smrž – Manažer Týmu:
"Mám velkou radost, že budeme pokračovat s José Luisem. Letos jsme zatím velmi spokojeni s jeho výkony a zlepšením v průběhu sezóny. Ukázal nám, že na to má, a že může pravidelně figurovat ve předu startovního pole. Těšíme se na další společnou sezónu."

Jose Luis Pérez González #73 - Jezdec:
"Letos jsme odvedli kus práce a mám velkou radost, že mohu oznámit moji spolupráci s týmem Accolade Smrz Racing i v sezóně 2022. Tým odvádí skvělou práci a poskytuje mi vše potřebné k tomu, abych mohl ukázat svůj potenciál na trati. Myslím, že naše spolupráce v příštím roce mi umožní upevnit moji pozici jako jeden z předních jezdců. Mám teď čistou hlavu a poprvé vím, že v příštím roce budu pokračovat tam, kde letos skončíme. Tahle skutečnost mě motivuje víc než kdy předtím k tomu, abych pracoval, zlepšoval se a dosáhl našeho cíle. Chtěl bych poděkovat Kubovi a Gaman Racing za jejich důvěru a tuto příležitost."


Další články sekce WSBK