KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Redding opět na pódiu

Text: jnyk, Zdroj: TZ Ducati
Redding opět na pódiu
01.03.2020
 

Scott Redding i v dalších dvou superbikových jízdách na australském Phillip Islandu vybojoval třetí místa, Chaz Davies se na pódium neprosadil.


Další dvě pódiová umístění zaznamenal ve dvou nedělních závodech na australském Phillip Islandu britský závodník Scott Redding, když skóroval dvě třetí místa. Jeho týmový kolega Chaz Davies obsadil páté a třinácté místo.

Scott Redding: „Co mohu říct? Byl jsem zde třikrát na pódiu a ve dvou případech jsem dojel desetinu sekundy za vítězem, to není vůbec špatné na můj první superbikový víkend. Chtěl bych poděkovat celému týmu za skvělou práci. Bylo důležité do nové sezony vstoupit pozitivně, a to se nám podařilo, jsem spokojený. Možná nám chybí trošku rychlosti, ale je těžké mne porovnávat s Alvarem, který je mnohem lehčí než já.

Chaz Davies: „Byl to celkem náročný víkend, ale v druhém závodě to nebylo tak špatné. Bylo dobré být blíže přední skupině, i když naše startovní pozice byla komplikovaná. Samozřejmě s tímto víkendem nemohu být nějak extra nadšený, ale bylo důležité jej uzavřít pozitivní cestou. Je před námi stále ještě mnoho práce, už se nemohu dočkat Kataru, což je trať, kterou mám opravdu rád.“


Další články sekce WSBK