KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rinaldi v roce 2021 za tovární tým Ducati

Foto: Team GoEleven
Rinaldi v roce 2021 za tovární tým Ducati
16.10.2020
 

Ital Michael Ruben Rinaldi podepsal smlouvu s továrním týmem Aruba.it Racing – Ducati, za který nastoupí do WorldSBK 2021.


Tým Aruba.it Racing - Ducati oznámil, že italský jezdec Michael Ruben Rinaldi bude spolu se svým týmovým kolegou Scottem Reddingem hájit barvy italského týmu v sezoně WorldSBK 2021 v sedlech oficiálních motocyklů Ducati Panigale V4R.

Michael Ruben Rinaldi
„Po vzrušující jízdě v Ducati je pro mne čest vstoupit do oficiálního týmu a potvrdit kvalitu práce odvedené v průběhu let. Mým prvním cílem bude splatit prostřednictvím výsledků důvěru, která mi byla dána. Pro italského jezdce je závodění s Ducati mimořádným pocitem a jsem si jist, že vášeň lidí v Ducati mi dodá další podporu. Rád bych poděkoval Stefanovi Cecconimu a Aruba rodině, kteří ve mne vždy věřili, také Daniele Casolarimu, Serafino Fotimu a celému Feel Racing za to, že mne v průběhu let podporovali. Speciální poděkování pro Claudia Domenicaliho, Gigi Dall 'Ignu a Paola Ciabattiho za to, že mne zapojili do tohoto nového projektu. Na závěr bych rád poděkoval rodině Ramellových, Denisu Sacchettimu a všem lidem z týmu GoEleven. Díky nim jsem mohl udělat důležitý kvalitní skok, který mi umožnil dosáhnout tohoto velkého cíle. A samozřejmě bych chtěl poděkovat své rodině za to, že mne od začátku podporovala společně s Germanem Bertuzzim, jehož podpora byla zásadní. Cítím, že jim mohu slíbit mé maximální odhodlání společně dosáhnout skvělých výsledků.“
 


Další články sekce WSBK