KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Smrž Racing po sobotě v Barceloně

Tisková zpráva týmu Accolade Smrz Racing
Smrž Racing po sobotě v Barceloně
18.09.2021
 

Fantastický comeback José Luise bohužel skončil pádem. Victor Rodriguez v cíli 23.


Po náročné kvalifikaci na okruhu Barcelona-Catalunya, ve které jezdci týmu Accolade Smrz Racing skončili na 28. (José Luis Perez Gonzalez) a 33. pozici (Victor Rodriguez), čekal španělské reprezentanty českého týmu náročný závod v nabité kategorii Mistrovství Světa World Supersport 300. Oběma jezdcům se v sobotním prvním závodě podařilo skvěle odstartovat a držet se s čelní skupinou. José Luis se po fantastickém výkonu probojoval až na bodované pozice. Dvě kola před cílem se však stal obětí hromadné kolize a závod pro něj skončil předčasně. Victor Rodriguez se v těsném souboji probojoval ze 33. místa na startu na 23. pozici. Do cíle dojel pouhé 4 vteřiny za vítězem závodu, ale bohužel bez bodů.

#73 José Luis Perez Gonzalez „Strategie v Superpole nám nevyšla, a museli jsme se v závodě probojovat z konce startovního pole. Pokusil jsem se v závěru předjet dva jezdce na brzdy, ale jeden z nich do mě zezadu vrazil, a skončilo to pádem. Nastavení v závodě nebylo ideální, takže zítra máme v plánu pár změn. Věřím, že se nám pak podaří dosáhnout výsledku, jaký si zasloužíme.”

#19 Victor Rodriguez Nuñez „Zatím to pro nás byl velmi náročný víkend. Ztrácíme hodně času při výjezdu na rovinku, což nás omezuje a je to frustrující. Nicméně i tak to byl pro mě dnes nejzábavnější závod letošní sezóny. Ze začátku jsem byl schopen brzdit velmi agresivně a stahovat pozice, ale díky tomu jsem velmi rychle ojel pneumatiku. Ke konci už jsem s tím nic nemohl dělat.”


Další články sekce WSBK