KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Takahashi v cíli pouze jednou

Foto: MIE Racing Althea Honda Team
Takahashi v cíli pouze jednou
02.03.2020
 

Japonec Takumi Takahashi dojel do cíle ze tří závodů sice pouze jednou, nicméně získal mnoho důležitých zkušeností, které mu pomohou v dalších závodech WorldSBK.


Tým MIE Racing Althea Honda, sídlící v Praze a jeho japonský jezdec Takumi Takahashi, mají za sebou premiéru ve světovém šampionátu WorldSBK. Na okruhu Phillip Island v Austrálii tým řešil mnoho problémů, ale také získával důležité zkušenosti. Ze tří možností dojel Takahashi do cíle pouze jednou, když v Superpole Race skončil patnáctý.

Takumi Takahashi
„Tento okruh není snadné se naučit, ale mám pocit, že jsem udělal pár malých kroků vpřed, pokud jde o můj pocit s motocyklem, zejména mezi sprint závodem a druhým závodem SBK. Tento víkend nás zpomalily různé problémy, ale to není překvapující vzhledem k mým omezeným zkušenostem a skutečnosti, že se jedná o nový projekt, ale celkově bych řekl, že jsme udělali určitý pokrok. Získáváme zkušenosti tím, že spolupracujeme jako tým. Vezmeme to, co jsme se naučili a zaměříme svou pozornost na další kolo šampionátu v Kataru.“
 


Další články sekce WSBK