KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

U Ten Kateho vládne nejistota

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: wordlsbk.com
U Ten Kateho vládne nejistota
02.01.2021
 

Zda se tým Ten Kateho postaví i na start letošní sezony šampionátu Mistrovství světa Superbiků je zatím nejasné.


Pro nadcházející sezonu šampionátu Mistrovství světa Supersportů je již tým Ten Kate plně připraven a stejně jako v loňské sezoně nastoupí s motocykly Yamaha. Zda tým naskočí i do sezony šampionátu Superbiků, ale zatím dle týmového manažera Kervina Bose není jasné.

Hlavním problémem je dle jsou dle jeho slov finance, kdy koronavirová krize ovlivnila jak vlastní zdroje týmu Ten Kate, tak i řadu jeho sponzorů. I proto tedy doposud není jasné, zda se týmu podaří sehnat potřebný budget a nastoupit i do kategorie Superbike.

„Vše je zatím stále otevřené. I já plně stojím za rozhodnutím Gerrita ten Kateho, který projekt pro Superbike chce spustit až ve chvíli, kdy bude vše zajištěno. Pokud se nám to podaří, budeme připraveni. Je zde stále otázka, jaký vliv na nás bude mít Covid 19. V roce 2020 jsme byli na startu, protože se našim obchodům dařilo a dostali jsme také potřebné sponzorské peníze. Zatím jsme ale opatrní, protože nevíme, jak bude mít aktuální situace vliv na naše hospodaření,“ řekl Kervis Bos.


Další články sekce WSBK