KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 25. října do 31. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

73. Zlatá přilba města Pardubice

Foto: Jan Kobzáň, zdroj výsledků: SpeedwayLive.eu
73. Zlatá přilba města Pardubice
03.10.2021
 

Výsledky z 73. ročníku legendárního závodu Zlatá přilba města Pardubice, který v letošním roce ovládl Patryk Dudek, který ve finálové jízdě porazil vítěze posledních tří ročníků, Australana Jasona Doyla.

Vylučovací skupina 1
1 SMEKTALA Bartosz, PL (3,5,5) 10
2 AARNIO Tero, FIN (2,3,4) 7
3 COVATTI Nicolas Felipe, I (R,4,3) 7
-------------------------
4 KÖSSLER Sebastian, A (5,1,1) 6
5 MAGOSI Norbert, H (4,2,Fd) 6
6 SMETANA Ondřej, CZ (1,R,2) 3

Vylučovací skupina 2
1. GUSTS Francis, LT (2,5,5) 10
2. BJERRE Lasse, DK (3,4,4) 8
3. WÖLBERT Kevin, D (5,2,3)7
-------------------------
4. KLÍMA Daniel, CZ (4,3,1) 7
5. FLINT Leon, GB (0,12) 3
6. VICENTIN Nicolas, I (1,0,0) 1

Vylučovací skupina 3
1. LAHTI Timo, FIN (3,5,5) 10
2. CASTAGNA Paco, I (5,2,3) 8
3. HARRIS Chris, GB (4,4,1) 8
-------------------------
4. FRANC Josef, CZ (2,1,4) 6
5. GORET Steven, F (1,R,2) 3
6. FIENHAGE Lukas, D (0,3,R) 3

Vylučovací skupina 4
1. HOLDER Jack, AUS (5,5,-) 10
2. BECKER Luke, USA (2,3,5) 8
3. JAMROG Jakub, PL (4,4,3) 8
-------------------------
4. ŠTOJS Denis, SLO (3,1,4) 7
5. DILGER Max, D (1,2,2) 4
6. MÁLEK Martin, CZ (0,0,1) 1



Čtvrtfinálová skupina 1
1. ŽAGAR Matej, SLO (4,5,-) 9
2. DOYLE Jason, AUS (5,4,3) 9
3. SMEKTALA Bartosz, PL (3,2,5) 8
-------------------------
4. WÖLBERT Kevin, D (1,3,2) 6
5. HOLTA Rune, PL (2,F,4) 6
6. HARRIS Chris, GB (F,1,1) 2

Čtvrtfinálová skupina 2
1. HOLDER Jack, AUS (5,5,-) 10
2. ELLIS Adam, GB (0,3,5) 8
3. BJERRE Lasse, DK (2,4,4) 8
-------------------------
4. ŠTICHAUER Hynek, CZ (4,2,3) 7
5. AARNIO Tero, FIN (3,1,2) 5
6. KURTZ Brady, AUS (T,Fd,-) 0

Čtvrtfinálová skupina 3
1. LAHTI Timo, FIN (5,4,5) 10
2. FRICKE Max, AUS (3,5,-) 8
3. BECKER Luke, USA (4,3,4) 8
-------------------------
4. COVATTI Nicolas Felipe, I (2,0,3) 5
5. CHLUPÁČ Petr, CZ (0,1,2) 3
6. THOMSEN Anders, DK (1,2,-) 3

Čtvrtfinálová skupina 4
1. DUDEK Patryk, PL (5,5,-) 10
2. HOLDER Chris, AUS (4,3,3) 7
3. JAMROG Jakub, PL (3,4,2) 7
-------------------------
4. CASTAGNA Paco, I (2,2,4) 6
5. GUSTS Francis, LT (1,1,5) 6
6. IVERSEN Niels Kristian, DK (Fd,-,-) 0



Semifinálová skupina 1
1. DUDEK Patryk, PL (1,5,5) 10
2. DOYLE Jason, AUS (5,3,4) 9
3. FRICKE Max, AUS (4,4,3) 8
-------------------------
4. JAMROG Jakub, PL (3,2,2) 5
5. ELLIS Adam, GB (0,1,1) 2
6. SMEKTALA Bartosz, PL (2,0,R) 2

Semifinálová skupina 1
1. LAHTI Timo, FIN (3,5,4) 9
2. BECKER Luke, USA (5,4,-) 9
3. HOLDER Jack, AUS (2,3,5) 8
-------------------------
4. ŽAGAR Matej, SLO (4,2,3) 7
5. BJERRE Lasse, DK (0,1,2) 3
6. HOLDER Chris, AUS (1,R,-) 1



Malé finále
1. SMEKTALA Bartosz, PL
2. JAMROG Jakub, PL
3. BJERRE Lasse, DK
4. ELLIS Adam, GB
5. ŽAGAR Matej, SLO
NS HOLDER Chris, AUS



Finále
1. DUDEK Patryk, PL
2. DOYLE Jason, AUS
3. LAHTI Timo, FIN
4. HOLDER Jack, AUS
5. FRICKE Max, AUS
6. BECKER Luke, USA
 


Další články sekce Ostatní