KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2021 – Cheb

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2021 – Cheb
12.10.2021
 

Závěrečné kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu v Chebu.


O uplynulém víkendu proběhlo páté, závěrečné kolo letošního Mistrovství ČR supermota. Na programu byl závod v Kartareně Cheb. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Petr Vorlíček, zatímco na druhé pozici skončil Erik Provazník a na třetí Peter Mayerbuchler z Německa. V dalších kategoriích zvítězili Michal Vlasák, vítěz kategorie S2. Mezi veterány se z vítězství radovali Michal Solík (nad 40 let) a Miroslav Starý (nad 50 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se vítězné tažení předvedli Matěj Kokeš, vítěz mezi juniory a Štěpán Hubička, vítěz a jediný startující v kategorie Elev.

MČR Supermoto 2021 – Cheb

Třída S1
1. Petr Vorlíček (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 20+22 / 42
3. Peter Mayerbuchler (GER, Husqvarna) 22+20 / 42
4. Miloslav Řihák (Honda) 18+18 / 36
5. Ludwig Eschlberger (GER, Suzuki) 16+16 / 32

Třída S1 – konečné pořadí 2021
1. Petr Vorlíček (Honda) 235 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 204
3. Miloslav Řihák (Honda) 144
4. Milan Sitnianský (Honda) 143
5. Peter Mayerbuchler (GER, Husqvarna) 84



Třída S2
1. Michal Vlasák (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 20+22 / 42
3. Roman Cikánek (Husqvarna) 22+20 / 42
4. Mateusz Otreba (POL, Yamaha) 16+18 / 34
5. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 18+16 / 34

Třída S2 – konečné pořadí 2021
1. Filip Zika (Husqvarna) 283 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 244
3. Roman Cikánek (Husqvarna) 206
4. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 147
5. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 122



Třída S3 MX Cup
žádný startující

Třída S3 MX Cup – konečné pořadí 2021
1. Jan Berger (Honda) 125 bodů
2. Petr Krsek (Husqvarna) 44



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Michal Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Aleš Cikánek (TM) 20+20 / 40
4. Ján Mikulák (SVK, Yamaha) 18+18 / 36
5. Karel Smílek (Suzuki) 16+16 / 32

Třída S3 Veteran Cup 40+ – konečné pořadí 2021
1. Michal Solík (Honda) 291 bodů
2. Pavel Kajgr (Yamaha) 219
3. Aleš Cikánek (TM) 202
4. Libor Bednář (KTM) 181
5. Karel Smílek (Suzuki) 164



Třída S3 Veteran Cup 50+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Luděk Buček (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 20+20 / 40

Třída S3 Veteran Cup 50+ – konečné pořadí 2021
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 300 bodů
2. Luděk Buček (Husqvarna) 254
3. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 190
4. Pavel Macháček (Yamaha) 88
5. Ernst Helen (AUT, ) 44



Třída S5 Junior
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Ondřej Ludvík (Yamaha) 20+20 / 40
4. Hynek Maštalíř (TM) 18+18 / 36
5. Jakub Machát (TM) 16+16 / 32

Třída S5 Junior – konečné pořadí 2021
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 297 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 250
3. Ondřej Ludvík (Yamaha) 246
4. Hynek Maštalíř (TM) 187
5. Jakub Machát (TM) 186



Třída S6 Elév
1. Štěpán Hubička (KTM) 25+25 / 50 bodů

Třída S6 Elév – konečné pořadí 2021
1. Štěpán Hubička (KTM) 286 bodů
2. Štěpán Svoboda (Husqvarna) 164
3. Elena Petrishina (RUS, Husqvarna) 50
4. Pavel Smítka (Husqvarna) 50
5. Martin Hollas (KTM) 44
 


Další články sekce MČR