KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2021 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2021 – Vysoké Mýto
08.09.2021
 

Čtvrté kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu ve východočeském Vysokém Mýtě.


O uplynulém víkendu proběhlo čtvrté kolo letošního Mistrovství ČR supermota. Na programu byl závod ve východočeském Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Petr Vorlíček, zatímco na druhé pozici skončil Erik Provazník a na třetí Miloslav Řihák. V dalších kategoriích zvítězili Filip Zika, vítěz kategorie S2 a Jan Berger, jediný startující v kategorii S3MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Michal Solík (nad 40 let) a Miroslav Starý (nad 50 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se vítězné tažení předvedli Matěj Kokeš, vítěz mezi juniory a Štěpán Hubička, vítěz kategorie Elev.

MČR Supermoto 2021 – Vysoké Mýto

Třída S1
1. Petr Vorlíček (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 22+22 / 44
3. Miloslav Řihák (Honda) 20+20 / 40
4. Denis Fligr (Honda) 18+18 / 68
5. Evžen Fila (Husqvarna) 0+16 / 16

Třída S1 – průběžné pořadí 2021
1. Petr Vorlíček (Honda) 141 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 122
3. Miloslav Řihák (Honda) 108
4. Milan Sitnianský (Honda) 93
5. Denis Fligr (Honda) 83



Třída S2
1. Filip Zika (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 18+20 / 38
4. Roman Cikánek (Husqvarna) 20+18 / 38
5. Ivan Mosin (LTH, KTM) 16+16 / 32

Třída S2 – průběžné pořadí 2021
1. Filip Zika (Husqvarna) 191 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 150
3. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 132
4. Roman Cikánek (Husqvarna) 132
5. Dominik Júda (Husqvarna) 118



Třída S3 MX Cup
1. Jan Berger (Honda) 25+25 / 50 bodů

Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí 2021
1. Jan Berger (Honda) 125 bodů
2. Petr Krsek (Husqvarna) 44



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Michal Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Aleš Cikánek (TM) 20+20 / 40
4. Ján Mikulák (SVK, Yamaha) 18+18 / 68
5. Karel Smílek (Suzuki) 16+16 / 32

Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí 2021
1. Michal Solík (Honda) 191 bodů
2. Pavel Kajgr (Yamaha) 175
3. Libor Bednář (KTM) 123
4. Aleš Cikánek (TM) 120
5. David Mazoch (Husqvarna) 118



Třída S3 Veteran Cup 50+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Luděk Buček (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 20+20 / 40

Třída S3 Veteran Cup 50+ – průběžné pořadí 2021
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 200 bodů
2. Luděk Buček (Husqvarna) 170
3. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 144
4. Pavel Macháček (Yamaha) 88
5. Miroslav Tájek (Husqvarna) 44



Třída S5 Junior
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Ondřej Ludvík (Yamaha) 22+22 / 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jakub Machát (TM) 18+16 / 34
5. Hynek Maštalíř (TM) 0+18 / 18

Třída S5 Junior – průběžné pořadí 2021
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 200 bodů
2. Ondřej Ludvík (Yamaha) 170
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 166
4. Jakub Machát (TM) 124
5. Hynek Maštalíř (TM) 119



Třída S6 Elév
1. Štěpán Hubička (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Štěpán Svoboda (Husqvarna) 22+0 / 22

Třída S6 Elév – průběžné pořadí 2021
1. Štěpán Svoboda (Husqvarna) 186 bodů
2. Štěpán Hubička (KTM) 120
3. Elena Petrishina (RUS, Husqvarna) 50
4. Pavel Smítka (Husqvarna) 50
5. Martin Hollas (KTM) 44
 


Další články sekce MČR